telefon +420 417 835 665
bittersmann@bittersmann.cz

Novinky

Porodnice Teplice - Modernizace porodnice a šestinedělí

Porodnice Teplice - Modernizace porodnice a šestinedělí

30. květen 2023

Počátkem letošního roku byly zahájeny demontáže a montáže zdravotně-technických instalací a vytápění na stavbě „Porodnice Teplice – Modernizace gynekologicko-porodnického oddělení – porodnice, šestinedělí“. Práce byly započaty demontáží stávajících rozvodů vytápění, vodovodu a kanalizace v části D ve 3.NP a 4.NP a také v části C ve 4.NP. V současné době jsou z velké části realizovány rozvody ÚT a ZTI v části D, kde se nově realizují moderní pokoje s vlastním sociálním zázemím včetně vyšetřoven a oddělení pro novorozence.  V nejbližších týdnech začínáme přípravné práce nových rozvodů v části C. Zde se převážně nachází porodní operační sál a tři nadčasové porodní boxy s vlastním sociálním zázemím.

více

SOkA - Novostavba státního okresního archívu Louny

SOkA - Novostavba státního okresního archívu Louny

16. březen 2022

Od dubna roku 2020 jsme začali realizovat zdravotně technické instalace, ústřední topení a chlazení na stavbě „Novostavba budovy Státního okresního archivu v Lounech. Vlastní práce byly započaty vrtáním 16 ks vrtů o hloubkách a vystrojení od 86m do 130m pro tepelná čerpadla v provedení země / voda. V rámci hrubé stavby byla provedena montáž stropního chlazení, aktivace betonového jádra, v 1.NP a 2.NP systému firmy Rehau BKT. Administrativní a provozní prostory 1.NP a 2.NP jsou převážně vytápěné podlahovým topením rovněž od firmy Rehau. Největší výzvou však bylo vystrojení miniaturní strojovny se dvěma tepelnými čerpadly v provedení země / voda, záložním zdrojem, vyrovnávacími nádobami a propojením souvisejících technologií pro vytápění, chlazení a strojovnu vzduchotechniky zabezpečující požadované klima depotní části. Jak se realizace povedla, si můžete prohlédnout v galerii.

více

AQUACENTRUM Teplice – Dětský svět

AQUACENTRUM Teplice – Dětský svět

20. únor 2019

Od května roku 2018 realizujeme rekonstrukce zdravotně technických instalací a ústředního topení na stavbě AQUACENTRUM Teplice – Dětský svět v Teplicích. Proběhly kompletní demontáže potrubních rozvodů mimo fitcentra a restaurace. Nově jsou prováděny vnitřní rozvody kanalizace dešťové a splaškové, potrubní rozvody pitné vody, teplé vody a termálních vod. Potrubí pro pitnou vodu je z nerezových trub spojovaných lisováním, potrubní rozvody ostatních vod jsou z trub polypropylénových Fiber Basalt Plus spojované polyfúzním svařováním.

více

Oprava Jeníkov

Oprava Jeníkov

7. únor 2019

V závěru roku 2018 se jsme po několika letech oprav a restaurování secesní fasády podařilo dokončit opravu fasády památkově chráněného objektu v Jeníkově, kdy v souladu se závaznými stanovisky památkářů byla pro finální nátěr fasády „monochrom“ vybrána barva CAPAROL COLOR SAVANE 14 bez zvýraznění secesních prvků. Realizaci provedla firma Umělecké štukatérství Karel Kaliba.

více

Kontakty

BITTERSMANN A SPOL., s.r.o.
Jeníkov 30
417 24 Jeníkov

telefon +420 417 835 665
bittersmann@bittersmann.cz

Zobrazit na mapě

Kontaktní formulář